+38 (068) 69 65 060
Меню
Вогнищева алопеція

Вогнищева алопеція

В середньому за день у людини випадає близько 100 волосин. Це нормальний фізіологічний процес, адже на голові у цей час починають рости нові волосини. Але що робити коли ви помітили значне випадіння волосся, або ж зовсім ділянки облисіння на голові?

 В першу чергу, не потрібно панікувати, а звернутись до трихолога.  Він діагностує у вас можливу алопецію.

Отже, алопеція або облисіння - це захворювання, що характеризується значним випадінням наявного на голові волосся і порушенням процесу росту нового волосся.

Захворювання починається гостро, переважно без порушення загального стану. Цій проблемі піддаються зазвичай діти після 3 років та особи молодого віку. При вогнищевій алопеції з‘являються одна або декілька ділянок облисіння. На тлі вогнищ облисіння можна спостерігати поступовий ріст пушкового волосся.
Для лікування алопеції в першу чергу слід визначити причину її виникнення. Сюди відносять:

  • Інтоксикація різного генезу (іонізуюча радіація, високочастотні хвилі).
  • Неврогенні, гормональні, імунологічні та дистрофічні чинники.
  • Інфекційні захворювання та гельмінтози.
  • Вогнища хронічної інфекції (проблеми з мигдалинами, зубами, придатковими пазухами носа, статевими органами, жовчним міхуром).
  • Гостра нестача вітамінів та мікроелементів в організмі, а також їх надлишок.
  • Спадкова схильність.
  • Побічна дія певних препаратів.
  • Грибкові захворювання.


Дані причини можуть зустрічатись як у дітей, так і у дорослих, як у чоловіків, так і у жінок. Слід не гаяти часу та звернутись по допомогу для якісної діагностики та лікування. 

Боротьба з алопецією триває деякий час, адже все залежить від етіологічного чинника.

Послуги що вирішують проблему:

Мезотерапія волосся
Від 950 гривень

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся - сучасна косметологічна процедура, яка допомагає запустити процес регенерації волосяних фолікулів, а також відновити пошкоджене волосся, зупинити випадіння, збільшити його густоту та об’єм.

Консультація трихолога
Від 600 гривень

Консультація трихолога

У нашому салоні Ви зможете звернутись до спеціаліста і Вам допоможуть впоратися з проблемою, позбутись лупи та інших захворювань шкірного покриву волосистої частини голови.

Плазмотерапія Endoret PRGF
Від 5200 гривень

Плазмотерапія Endoret PRGF

Плазмотерапія Endoret PRGF — інноваційна косметологічна процедура, яка дозволяє омолодити шкіру власними резервами організму клієнта.