+38 (068) 69 65 060
Меню
Розслабитися

РозслабитисяСучасна апаратна косметологія здатна вирішити ще одну проблему - розслаблення м’язів. Упродовж усього дня тіло активно працює. Сидяча робота виснажує м’язи спини, і саме апаратна корекція фігури з ICOONE дає змогу розслабитись та відпочити нашому м’язовому апаратові.


Чому м'язи втомлюються?


Наше тіло відповідає на мозкові сигнали. Рухові нейрони, а так називають клітини, які відповідають за передачу сигналів від м’язів до центральної нервової системи, працюють дуже швидко. Як тільки відбувається скорочення м’язів, вони починають втомлюватись та втрачають еластичність. Із кожним таким скороченням м’язи все більше виснажуються.


Тому в умовах робочого кабінету намагайтесь змінювати позу, робіть короткі перерви з розминкою, більше гуляйте на свіжому повітрі, чергуйте завдання (вчіться поєднувати фізичні вправи з розумовими), слухайте музику (це чудовий спосіб розслабитись та відпочити).


Апаратні методики, у свою чергу, дають змогу зняти напругу з тіла після важкого робочого дня та покращити циркуляцію рідин, аби убезпечити в майбутньому від появи набряків, целюліту та зайвої ваги.

Послуги, що вирішують проблему:

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser
Від 350 гривень

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser

Безболісна та атравматична процедура, яка за один сеанс дає змогу обробляти навіть найнедоступніші ділянки тіла. А спеціальні альвеолярні отвори, які створюють вакуум, пришвидшують обмінні процеси та регулюють виведення рідини з організму.

Рефлекторний масаж стоп
Від 950 гривень

Рефлекторний масаж стоп

Рефлекторний масаж стоп - це дуже приємна процедура з важливою діагностичною та лікувальною метою. Завдяки натисканням, розтиранням певних точок на нозі можна виявити з якими саме внутрішніми органами є певні проблеми.

Масаж обличчя GYM
Від 1000 гривень

Масаж обличчя GYM

Техніка проведення спрямована на роботу з мімічними м‘язами, стимулюємо їх скорочення та розслаблення для того, щоб якнайдовше зберігати шкіру лиця гладкою та молодою.