+38 (068) 69 65 060
Меню
Лікування лупи

Лікування лупи

На сьогодні близько 50% людей на планеті знайомі з такою проблемою як лупа. Неестетичний вигляд «снігопаду» з голови приносить лише неприємні відчуття і бажання хуткіше позбутись цієї проблеми. Тому розбираймося що таке лупа і як з нею боротись?

Що таке Лупа ?


  Це лускате відшарування часток епітелію, внаслідок патологічного прискорення процесу регенерації клітин шкіри на волосистій частині голови. Основною причиною виникнення лупи вважають грибок роду Malassezia, який певний час може не проявляти свою патогенність. Достатньо дати йому пусковий фактор і грибок проявить себе з ненайкращої сторони. Власне, пусковими факторами можуть бути:

  • енетична схильність;
  • гіперфункція сальних залоз шкіри;
  • гіповітаміноз;
  • імунодефіцит;
  • ендокринні порушення;
  • незбалансоване харчування;
  • неправильний догляд за шкірою голови.


Дуже важливо вчасно діагностувати проблему, адже при ігноруванні можливе переростання її в важчу форму — себорейний дерматит. 


Потрібно пам‘ятати, що лікування народними методами чи самостійне призначення засобів для волосся може призвести не тільки до відсутності результату, а й погіршити стан волосся та шкіри голови. Адже чинник може бути не один, а в поєднанні з іншими, в такому випадку потрібна також консультація трихолога.

Послуги що вирішують проблему:

Мезотерапія волосся
Від 950 гривень

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся - сучасна косметологічна процедура, яка допомагає запустити процес регенерації волосяних фолікулів, а також відновити пошкоджене волосся, зупинити випадіння, збільшити його густоту та об’єм.

Консультація трихолога
Від 600 гривень

Консультація трихолога

У нашому салоні Ви зможете звернутись до спеціаліста і Вам допоможуть впоратися з проблемою, позбутись лупи та інших захворювань шкірного покриву волосистої частини голови.

Плазмотерапія Endoret PRGF
Від 5200 гривень

Плазмотерапія Endoret PRGF

Плазмотерапія - процедура з використанням крові пацієнта, яку попередньо насичують корисними мікроелементами. Тимчасово зупиняє відмирання волосяних фолікулів, зменшує кількість випалих волосинок, сприяє росту нового волосся.