+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати розтяжки

Прибрати розтяжкиРозтяжки на шкірі з’являються не тільки в період вагітності. У багатьох вони проявляються ще в підлітковому віці, коли організм активно росте, розвивається та змінюється.


Розтяжки: від чого?


Наголосимо, що креми та інші доглядові засоби, які зараз активно рекламують, малоефективні при розтяжках. Вони лише здатні зволожити шкіру, що запобігатиме появі стріїв. Але застарілі розтяжки прибрати таким способом не вдасться.


  1. Розтяжки (стрії) з’являються в той момент, коли відбувається розривання колагену (волокон шкіри). Зазвичай це пов’язано зі зростанням маси тіла, що спричиняє перерозтягання тканин. А от при вагітності шкіра втрачає форму в області живота та стегон.
  2. Ще одна причина - пересушена шкіра. Якщо тканинам не вистачає зволоження, вони втрачають пружність та еластичність.
  3. Тривале вживання гормональних препаратів теж впливає на появу стріїв, оскільки прийом таких препаратів пов’язаний із різкою зміною маси тіла.
  4. У зоні ризику також перебувають спортсмени, адже навантаження на тканини у них більше.
Послуги, що вирішують проблему:

Пілінг обличчя
Від 1100 гривень

Пілінг обличчя

Така процедура дасть змогу очистити верхній та серединний шари шкіри, які найбільше страждають від розтяжок. А безін’єкційна мезотерапія (дермапен) забезпечує регенерацію пошкоджених клітин шляхом введення вітамінів та мінералів, омолоджує шкіру та сприяє виробленню колагену та еластину.

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser
Від 350 гривень

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser

Завдяки інноваційній технології, яка дає змогу впливати на всі види сполучної тканини, відбувається комплексне відновлення шкіри. А спеціальні альвеолярні отвори впливають на мікровакуолярну структуру (волокна колагену та еластину), змушуючи нервову систему змінювати гомеостаз у потрібному напрямку.

Плазмоліфтинг
Від 1500 гривень

Плазмоліфтинг

Під час цієї процедури спеціаліст готує плазму пацієнта, насичує її фібрином. Відфільтрована й збагачена речовина запускає природний процес відновлення, не викликаючи алергічних реакцій та відторгнень з боку організму.

Мезотерапія
Від 1200 гривень

Мезотерапія

Колагенеза руйнує волокна застарілого целюліту, а відтак - нормалізує обмінні процеси на рівні гіподерми та дерми. А гіалуронідаза сприяє підвищенню проникності клітинних структур сполучної тканини та полегшенню руху рідини у міжклітинному просторі.