+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати друге підборіддя

Прибрати друге підборіддя


Друге підборіддя - неприємний дефект, коли жирові відкладення накопичуються в нижній частині обличчя, що псує зовнішній вигляд. З поглибленням проблеми зникає чіткий контур обличчя, шия стає майже не помітною.

Чому з'являється друге підборіддя?


Головна причина появи другого підборіддя 


Зайва вага та ожиріння. Як тільки людина худне, нижнє підборіддя зникає само собою. 


Але й генетична схильність та вікові зміни шкіри можуть стати причиною появи цієї проблеми, адже ми не в змозі контролювати, в якій частині нашого тіла відкладатимуться жирові накопичення. 


Щодо спадковості, то вже з народження деякі люди схильні до появи другого підборіддя. Це пов’язано із масивністю підборіддя, довжиною шиї, а також нахилом кута, під яким щелепа сходиться зі шиєю. До прикладу, якщо щелепа виражена не дуже яскраво, а кут між нею та шиєю тупий, то з часом підборіддя може “подвоюватися”.


З віком шкіра втрачає колаген та еластин, тому починає провисати. Однак це більше схоже не на друге підборіддя, а на “індичу шию”, коли утворюється тонка вертикальна складка під нижньою щелепою.


Серед інших причини: гормональні зміни (особливо вагітність та лактація, коли жіночий організм повинен забезпечити енергією не одну людину, а дві), захворювання щитовидної залози (тут відіграє роль збільшення щитовидної залози, що візуально збільшує підборіддя), неправильна постава (проблеми з хребтом впливають і на шийний відділ, адже регулярна звичка ходити з опущеною головою теж є причиною появи нижнього підборіддя). 


Брилі на обличчі

Ще одна неприємна ознака передчасного старіння — брилі на обличчі, або гравітаційний птоз. Цей стан характеризується обвисанням щік, через що овал втрачає свою чіткість, а вилиці здаються плоскими. Іноді такі зміни ще називають “бульдожими щоками”, жировими пакетами на обличчі.

Поява брилів зумовлена переважно тими ж причинами, що й формування другого підборіддя. Однак найчастіше гравітаційний птоз виникає саме із-за неправильної постави та сутулості, порушення статики шиї, через що з часом м'які тканини стають обвислими.

Також віковим змінам сприяє куріння, вживання алкоголю, що негативно впливає на стан шкіри. У групі ризику перебувають жінки, які мають гормональні проблеми. 

Перші ознаки формування брилів

При схильності тканин до птозу та формування “бульдожих щік” першочергово виникають наступні зміни:

  • зморшки-маріонетки — розміщуються від кутиків рота у напрямку підборіддя;

  • виражені носогубні складки;

  • регулярна поява набряків у нижній частині обличчя.

При виникненні цих ознак ще можна попередити появу брилів, приділивши увагу профілактиці вікових змін.

Також ризик виникнення проблеми високий при порушеннях прикусу, постави, зайвій вазі, оскільки ці фактори сприяють розвитку гравітаційного птозу. А значить жінкам з такими проблемами теж варто приділяти більше уваги догляду за шкірою обличчя.

Чи можна відновити молодість в домашніх умовах?

Якщо ви бажаєте якомога довше залишатися привабливою та молодою, варто не чекати появи вікових змін, а забезпечити правильний догляд за шкірою, а також направити зусилля на профілактику старіння:

  • використання якісної доглядової косметики, нічного та денного крему;

  • виконання масок з ефектом ліфтингу;

  • регулярне проведення пілінгів у косметолога;

  • масаж обличчя та інші доглядові процедури;

  • використання кінезіологічних стрічок;

  • лицьова гімнастика (допомагає зміцнити мімічні м'язи та підвищити тонус м'яких тканин).

Якщо ви помітили, що овал обличчя почав втрачати свою чіткість, краще не зволікати й відразу звернутися для косметолога. Він підбере оптимальні методи корекції недоліків та препарати для відновлення пружності шкіри. Адже на початкових етапах боротися з віковими змінами легше, а досягти результату вдається швидше.

Послуги, що вирішують проблему:

SMAS-ліфтинг
Від 4800 гривень

SMAS-ліфтинг

Найефективніша процедура в боротьбі з другим підборіддям. Завдяки сучасному приладу, фахівець працює з ультразвуком, що дає змогу запустити природні процеси синтезу колагену та еластину. Уже після першої процедури контур обличчя покращується, а друге підборіддя зменшується.

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser
Від 350 гривень

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser

Цей метод полягає в стимулюванні колагенових та еластинових волокон за допомогою вакууму та альвеолярних отворів, що чинять поперемінний тиск на проблемну ділянку. А інфрачервоне світло, проникаючи на глибину, руйнує адипоцити (клітини жирової тканини) та забезпечує відновлення природного овалу обличчя.

Ботулінотерапія
Від 1500 гривень

Ботулінотерапія

Ліфтинг Нефертіті - це підтяжка шиї та овалу обличчя за допомогою ін’єкцій ботулотоксину в м’язи-депресори, що тягнуть лінію овалу обличчя вниз. Відключаючи ці м'язи та м'які тканини обличчя, ми створюємо умови для м'язового ліфтингу.

Ін'єкційна контурна пластика
Від 4000 гривень

Ін'єкційна контурна пластика

Radiesse (дермальний філер на основі гідроксіапатиту натрію) повертає обличчю звичну V-форму: він заповнює втрачений об'єм там, де це необхідно, при цьому розгладжує зморшки, стимулює вироблення колагену, підтягує щоки, і відновлює природний овал обличчя.

Мезотерапія
Від 1200 гривень

Мезотерапія

Під час цієї процедури використовують спеціальні препарати, ліполітики, створені на основі лецитину, який допомагає нашій печінці брати участь у ліпідному обміні та розщеплювати жирові клітини. Для більшої ефективності до лецитину додають спеціальні компоненти, що покращують стан шкіри.