+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати друге підборіддя

Прибрати друге підборіддя


Друге підборіддя - неприємний дефект, коли жирові відкладення накопичуються в нижній частині обличчя, що псує зовнішній вигляд. З поглибленням проблеми зникає чіткий контур обличчя, шия стає майже не помітною.

Чому з'являється друге підборіддя?


Головна причина появи другого підборіддя 


Зайва вага та ожиріння. Як тільки людина худне, нижнє підборіддя зникає само собою. 


Але й генетична схильність та вікові зміни шкіри можуть стати причиною появи цієї проблеми, адже ми не в змозі контролювати, в якій частині нашого тіла відкладатимуться жирові накопичення. 


Щодо спадковості, то вже з народження деякі люди схильні до появи другого підборіддя. Це пов’язано із масивністю підборіддя, довжиною шиї, а також нахилом кута, під яким щелепа сходиться зі шиєю. До прикладу, якщо щелепа виражена не дуже яскраво, а кут між нею та шиєю тупий, то з часом підборіддя може “подвоюватися”.


З віком шкіра втрачає колаген та еластин, тому починає провисати. Однак це більше схоже не на друге підборіддя, а на “індичу шию”, коли утворюється тонка вертикальна складка під нижньою щелепою.


Серед інших причини: гормональні зміни (особливо вагітність та лактація, коли жіночий організм повинен забезпечити енергією не одну людину, а дві), захворювання щитовидної залози (тут відіграє роль збільшення щитовидної залози, що візуально збільшує підборіддя), неправильна постава (проблеми з хребтом впливають і на шийний відділ, адже регулярна звичка ходити з опущеною головою теж є причиною появи нижнього підборіддя). 

Послуги, що вирішують проблему:

SMAS-ліфтинг
Від 8500 гривень

SMAS-ліфтинг

Найефективніша процедура в боротьбі з другим підборіддям. Завдяки сучасному приладу, фахівець працює з ультразвуком, що дає змогу запустити природні процеси синтезу колагену та еластину. Уже після першої процедури контур обличчя покращується, а друге підборіддя зменшується.

Апаратна корекція фігури ICOONE
Від 550 гривень

Апаратна корекція фігури ICOONE

Цей метод полягає в стимулюванні колагенових та еластинових волокон за допомогою вакууму та альвеолярних отворів, що чинять поперемінний тиск на проблемну ділянку. А інфрачервоне світло, проникаючи на глибину, руйнує адипоцити (клітини жирової тканини) та забезпечує відновлення природного овалу обличчя.

Ботулінотерапія
Від 2400 гривень

Ботулінотерапія

Ліфтинг Нефертіті - це підтяжка шиї та овалу обличчя за допомогою ін’єкцій ботулотоксину в м’язи-депресори, що тягнуть лінію овалу обличчя вниз. Відключаючи ці м'язи та м'які тканини обличчя, ми створюємо умови для м'язового ліфтингу.

Ін'єкційна контурна пластика
Від 2800 гривень

Ін'єкційна контурна пластика

Radiesse (дермальний філер на основі гідроксіапатиту натрію) повертає обличчю звичну V-форму: він заповнює втрачений об'єм там, де це необхідно, при цьому розгладжує зморшки, стимулює вироблення колагену, підтягує щоки, і відновлює природний овал обличчя.

Мезотерапія
Від 1080 гривень

Мезотерапія

Під час цієї процедури використовують спеціальні препарати, ліполітики, створені на основі лецитину, який допомагає нашій печінці брати участь у ліпідному обміні та розщеплювати жирові клітини. Для більшої ефективності до лецитину додають спеціальні компоненти, що покращують стан шкіри.