+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати синці під очима

Прибрати синці під очима


Синці - неприємна дилема, яка може сильно зіпсувати зовнішній вигляд. Але перш ніж приступати до їхнього лікування, варто з’ясувати причину їхньої появи. 

Чому з'являються синці під очима?

Усі причини умовно можна розділити на дві великі групи: медичні та косметологічні. Перша група пов’язана зі захворюваннями, друга - з неправильним доглядом за шкірою.


Якщо легка синява під очима з часом стає більш помітною та інтенсивнішою, це може свідчити про серйозні збої в роботі печінки чи нирок. Коли рідина погано виводиться з організму, то вона починає накопичуватися в міжклітинному просторі та здавлювати дрібні судини, що й призводить до порушення циркуляції крові й появи синців.


До медичних причин також відносять нестачу вітаміну С, яка негативно впливає на функціонування капілярів, постійний стрес та перевтому, регулярне недосипання.


Коли ж появу синців під очима не можна пояснити жодними фізіологічними процесами, слід звернутись до косметолога. Швидше за все, це вроджена особливість організму, коли капіляри розташовані надто близько до поверхні шкіри. Якщо в людини синці під очима помітні ще з дитинства, а їхня інтенсивність вираження не змінюється впродовж життя, варто проводити лікування в косметолога.


Досить часто синці під очима виникають як результат шкідливих звичок, наприклад, куріння (що спричиняє не лише потемніння під очима, а й тьмяність усього обличчя) чи надмірного вживання солі. Косметологічні проблеми, пов’язані з появою синців, можна вирішити за декілька тижнів, а то й швидше, якщо нормалізувати своє життя. 

Послуги, що вирішують проблему:

Мезотерапія
Від 1200 гривень

Мезотерапія

Використовують препарат Mesoeye, спрямований на покращення стану шкіри в периорбітальній зоні шляхом введення активних компонентів. Комплексно діє на артеріальну, венозну та лімфатичну системи, покращує стан шкіри та відновлює водний баланс.