+38 (068) 69 65 060
Меню
Зробити пухкі губи

Зробити пухкі губи


На товщину наших губ впливає кількість пухкої сполучної тканини, а от форма залежить від генетичних особливостей та кругових м’язів рота. Саме тому обираючи форму губ у косметолога варто враховувати природні особливості побудови обличчя, аби нові губки в поєднанні з мімікою формували красиве та підтягнуте обличчя.


Традиційно косметологи виділяють кілька природних дефектів, які можна легко відкоректувати за допомогою введення філерів. Це надмірно великі губи (макрохейлія), зменшені губи (мікрохейлія), запалі губи (опістохейлія), асиметрія.


Як обрати форму губ для корекції?

Обираючи форму губ, обов’язково враховуйте природне співвідношення між верхньою та нижньою губою, припіднятість куточків, пишність та об’єм. Ідеальний варіант, коли куточки розташовані на одній лінії, а на верхній губі по центру розташована виїмка. Ширина верхньої губи відповідає ширині нижньої. Вуста мають чітку, червону облямівку. 


Пам’ятайте, що процедура збільшення губ не може бути дешевою й проводити її слід лише в умовах косметологічного кабінету, де забезпечені стерильні умови. В Інтернеті можна натрапити на оголошення, де в домашніх умовах дешево пропонують створити красиві та об’ємні губи. Але наслідки від таких “домашніх” процедур можуть бути плачевними: синці, м’язовий параліч, асиметрія, порушення дихання.

Послуги, що вирішують проблему:

Збільшення губ
Від 5200 гривень

Збільшення губ

Філер Juvederm Volift допомагає відновити дефіцит об’єму, підняти опущені куточки рота. За допомогою Juvederm Smile окреслюють чіткий контур та куточки губ. Використовують для особливо чутливих ділянок губ. Juvederm Ultra 3 чудово підійде для корекції серединних та глибинних шарів. Спеціаліст підбирає філер відповідно до типу шкіри та зони корекції.