+38 (068) 69 65 060
Меню
Посічені кінчики волосся

Посічені кінчики волосся

Посічені кінчики волосся - одна з найбільш поширених проблем на сьогодні. Ще б, адже, постійний стрес, недосипання, незбалансоване харчування негативно впливають не тільки на стан шкіри чи волосся, а й на здоров‘я в цілому. Волосся має у своєму складі верхній захисний шар - кутикулу.

Вона, своєю чергою, складається з прилеглих один до одного шарів кератинових лусочок. Патогенезом посічених кінчиків або трихоптилозу є порушення щільних зв‘язків між лусочками захисного шару. Внаслідок чого кінчики волосся візуально неохайні та заплутані.Етіологічними факторами, які призводять до трихоптилозу є наступні:  • Негативний вплив навколишнього середовища, а саме: сонце, вітер, солона морська вода. Як би сильно не любили відпочинок на пляжі, під сонечком, потрібно вберегти волосся від вище зазначених факторів.
  • Вплив високих температур приладів для укладки (фен, праски для вирівнювання волосся). Красива зачіска виглядає по особливому, в першу чергу, на доглянутому волоссі.
  • Неправильний догляд за волоссям. Використання неякісних засобів (шампуні, кондиціонери, гелі для укладання, лак, металеві гребінці) можуть сприяти не лише посіченню кінчиків, але і до більш серйозних проблем з волоссям.
  • Дефіцит в організмі певних вітамінів, мікроелементів. Звичайно, волосся потребує догляду не лише зовні, але й зсередини. А захворювання шлунково - кишкового тракту лише посилюють проблему.
  • Занадто довге волосся. Не потрібно забувати, що чим більша довжина волосся, тим воно важче, тому структура волосся починає змінюватись. Як наслідок - посічені кінчики.
  • Вилікувати дуже посічені кінчики важко. В певних випадках краще підстригти кінчики волосся і почати терапію для запобігання виникненню проблеми.


У студії Тетяни Луцик проводять процедури, які допоможуть у попередженні та лікуванні трихоптилозу.

Послуги що вирішують проблему:

Мезотерапія волосся
Від 950 гривень

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся - сучасна косметологічна процедура, яка допомагає запустити процес регенерації волосяних фолікулів, а також відновити пошкоджене волосся, зупинити випадіння, збільшити його густоту та об’єм.

Консультація трихолога
Від 600 гривень

Консультація трихолога

У нашому салоні Ви зможете звернутись до спеціаліста і Вам допоможуть впоратися з проблемою, позбутись лупи та інших захворювань шкірного покриву волосистої частини голови.