+38 (068) 69 65 060
Меню
Підтягнути обвислу шкіру

Підтягнути обвислу шкіруОбвисла шкіра - результат зневоднення організму. Зазвичай проблема ховається саме в недостатній кількості води, яку споживає людина впродовж дня.


Причини обвисання шкіри


Серед інших причин втрати пружності шкіри відзначають:


  • раптову втрату ваги (волокна колагену та еластину починають розпадатись);
  • жорсткі дієти (організм не встигає адаптуватись до нових реалій, тому дерма втрачає тонус);
  • незбалансоване харчування (жодні тренування та щоденні фізичні вправи не принесуть результату, якщо не збалансувати свій раціон);
  • недостатні фізичні навантаження (постійна сидяча робота, малорухомість);
  • шкідливий вплив ультрафіолетового випромінювання (саме сонце руйнує колагенові та еластинові волокна, які відповідають за пружність шкіри);
  • недостатнє зволоження шкіри (якщо шкіра не отримує вологи, вона починає провисати. Тому фахівці рекомендують використовувати зволожувальні засоби);
  • білок (білок за участю вуглеводів допомагає спалювати калорії. Якщо його не вистачає, організм працює неповноцінно);
  • пілінг шкіри (пілінг допомагає не лише покращити зовнішній вигляд шкіри, а й покращує циркуляцію крові, що виключає можливість утворення застійних явищ у тканинах).Послуги, що вирішують проблему:

SMAS-ліфтинг
Від 4800 гривень

SMAS-ліфтинг

Безопераційна підтяжка - чудовий спосіб підвищити пружність шкіри. Ультразвук впливає на глибокі шари шкіри, активуючи відновлювальні процеси у волокнах колагену та еластину. А сучасний прилад дає змогу проводити процедуру навіть у найделікатніших ділянках.

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser
Від 350 гривень

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser

Завдяки впливу інфрачервоного випромінювання, вакууму та діодного лазера клітини жирової тканини розщеплюються, а колаген та еластин починає вироблятись природним шляхом. Ефект помітний уже після першого сеансу.

Ін'єкційна контурна пластика
Від 4000 гривень

Ін'єкційна контурна пластика

Сучасні філери дають змогу прибрати дрібні зморшки, а відтак - заповнити пустий об’єм та підтягнути шкіру. Препарати створюють на основі натурального компонента - гіалуронової кислоти, яка присутня в організмі кожної людини.