+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати чорні цятки

Прибрати чорні цятки

Чорні цятки – одна з найпоширеніших проблем шкіри. Закупорені пори виглядають вкрай неестетично, особливо коли молоді дівчата і жінки намагаються замаскувати їх під щільним шаром тонального крему і пудри.

Сподіваючись позбутися неприємного косметичного дефекту, ми шукаємо «чарівний» рецепт маски від чорних цяток на сторінках журналів і в соцмережах, але, як показує практика, в боротьбі з недоліками шкіри не всі засоби хороші.

 

Що являють собою чорні цятки?

Чорні цятки – це відкриті комедони. Найчастіше вони з’являються на ділянках з підвищеною жирністю шкіри – Т-зоні, носі і підборідді. Як правило, вперше комедони дають про себе знати в підлітковий період, коли в організмі починається гормональна перебудова, а сальні залози функціонують вдвічі активніше. Багато хто помилково вважає, що комедони – це звичайні бруд і пил, залишки косметики, які потрапляють в розширені пори. Насправді чорні цятки – це передусім надлишкове шкірне сало(лій) і зроговілі клітини шкіри, які закупорюють сальні залози.


Чому ж їх називають «чорними»?

Справа в тому, що під впливом кисню починається процес окислення, через що відкриті комедони набувають темно-коричневого або чорного забарвлення.

Причини виникнення чорних цяток:


Передусім недостатнє або неправильне очищення шкіри


Очищати шкіру необхідно 2 рази на день зі спеціальним очищаючим засобом, що відповідає Вашому типу шкіри: вранці після сну і ввечері перед сном.


Дехто вмивається лише вечорами, змиваючи косметику і бруд, що нагромадилися протягом дня. Але ранковий ритуал вмивання не менш важливий:


  • По-перше, на ніч ми теж зазвичай наносимо косметичні засоби, залишки яких треба змити після пробудження.
  • По-друге, саме вночі відбуваються основні процеси регенерації шкіри, відповідно, на поверхні шкіри накопичуються продукти життєдіяльності клітин, а також відмерлі клітини - кератиноцити. Тому регулярне і своєчасне очищення – запорука свіжості і здоров’я шкіри.


Засіб для вмивання


Він не повинен пересушувати шкіру, оскільки захисний механізм для зневодненої шкіри – це виділення більше шкірного сала, що в свою чергу провокує виникнення комедонів.


Стреси, захворювання


Внаслідок нервового напруження, проблем зі здоров'ям порушується обмін речовин в організмі, що не може не віддзеркалитись на шкірі. Через це змінюється структура шкірного сала, найчастіше воно стає більш щільним, що призводить до утворення комедонів.


Неправильне харчування


Надлишок продуктів з високим глікемічним і інсуліновим індексами також провокує порушення обмінних процесів, і може стати причиною не тільки відкритих комедонів, а й запальних процесів на шкірі.


Зневоднена шкіра


Наша шкіра, як грунт, потребує вологи. Коли її недостатньо, шкіра, подібно як і грунт, починає зісихатися і тріскати – так і з’являються дрібні зморшки, розширені пори, лущення, гіперчутливість. Одночасно шкіра стає більш жирною і розширені пори ще швидше забиваються.


Тому вихід – це зволоження зовні і зісередини: достатній питний режим (30 мл на 1 кг маси тіла протягом дня), зволожувальні засоби для домашнього використання, відновлювальні процедури у вашого косметолога.


Послуги, що вирішують проблему:

Механічна чистка
Від 850 гривень

Механічна чистка

Найефективніший та найшвидший спосіб у боротьбі з чорними цятками. Ручний метод дає змогу повністю очистити пори, прибрати надлишок шкірного сала, видалити чорні цятки. Сеанс триває 30-40 хвилин.

Пілінг обличчя
Від 1100 гривень

Пілінг обличчя

З чорними цятками найкраще впораються кислотні (фруктові) та хімічні пілінги. Вони допомагають не лише очистити шкіру, а й висвітлити колір та вирівняти тон обличчя.

Ліфтинг обличчя Agnes
Від 6500 гривень

Ліфтинг обличчя Agnes

Ліфтинг обличчя на апараті Agness – це безпечна та ефективна альтернатива хірургічній пластиці. Методика базується на використанні радіочастотних хвиль, допомагає позбутися зморшок, другого підборіддя, гриж нижніх повік та інших естетичних дефектів всього за декілька процедур. З Agness кожна жінка може мати рівний рельєф шкіри без акне, комедонів та зморшок.