facebook pixel

Поверніть екран

+38 (068) 69 65 060
Меню

Прибрати чорні цятки

Чорні цятки - це відкриті комедони, утворені внаслідок скупчення бруду та підшкірного сала. Якщо на них натиснути, больові відчуття не виникають. Ці утворення можна видавлювати, але дотримуючись чіткої процедури та зберігаючи стерильні умови. 


Причини виникнення чорних цяток

Найчастіше чорні цятки з’являються в Т-зоні (особливо на носі). Це не що інше, як забиті волосяні цибулини. Якщо відмерлих клітин занадто багато, вони провокують утворення сальних пробок. Контактуючи з повітрям, сальні пробки окислюються та темніють. 


Чорні цятки слід відрізняти від акне. Акне провокують бактерії, які розмножуються через надлишок себуму.

Послуги, що вирішують проблему:

Механічна чистка
Від 550 гривень

Механічна чистка

Найефективніший та найшвидший спосіб у боротьбі з чорними цятками. Ручний метод дає змогу повністю очистити пори, прибрати надлишок шкірного сала, видалити чорні цятки. Сеанс триває 30-40 хвилин.

Ультразвукова чистка
Від 550 гривень

Ультразвукова чистка

Безболісна процедура, яку проводять за допомогою ультразвукового скрабера. Вібромасаж стимулює очищення шкіри, а також активує процеси кровообігу та лімфообігу, пришвидшується вироблення колагену та еластину.

Комбінована чистка
Від 550 гривень

Комбінована чистка

Поєднує в собі ручний та апаратний методи. Спершу фахівець розпарює обличчя, видаляє надлишок себуму, після чого за допомогою мікровібрацій запускає природний процес відновлення шкіри. Тривалість процедури - від 60 хвилин.

Карбоновий пілінг
Від 1000 гривень

Карбоновий пілінг

Ця процедура забезпечує видалення ороговілого епітелію, розгладження поверхневих зморщок, а відтак очищення обличчя від чорних цяток. Спеціаліст за допомогою лазеру прогріває глибинні шари дерми, що запускає процес відновлення еластину та колагену.

Пілінг обличчя
Від 650 гривень

Пілінг обличчя

З чорними цятками найкраще впораються кислотні (фруктові) та хімічні пілінги. Вони допомагають не лише очистити шкіру, а й висвітлити колір та вирівняти тон обличчя.

Будь ласка, оцініть цю сторінку:
5 (2 голосів)
Дякуємо! Ваш голос зараховано!