+38 (068) 69 65 060
Меню
Скинути зайву вагу

Скинути зайву вагу


Активно займаєтесь у спортзалі та намагаєтесь правильно харчуватись, але Ваші старання не дають результату? А, можливо, Ви працюєте в офісі, а після важкого робочого дня хочете відпочити? Тоді такі методи не допоможуть скинути зайву вагу.

Причини появи зайвої ваги

Традиційно збільшення маси тіла пов’язують з переїданням та малорухливим способом життя. Але окрім цих очевидних факторів, на появу зайвої ваги впливають ще й інші чинники:


  • гормональний дисбаланс підвищує кількість тестостерону в жіночому організмі, що також має вплив на додаткові кілограми;
  • проблеми зі щитовидною залозою провокують затримку рідин в організмі, а тому зайві жирові накопичення не можуть вільно розщеплюватись;
  • регулярний надлишок або нестача сну впливають на обмінні процеси в нашому організмі;
  • пригнічений метаболізм теж впливає на появу зайвої ваги. Недостатня кількість води, фруктів та овочів сповільнюють обмінні процеси в тканинах та клітинах організму;
  • депресія та стрес часто виливаються в переїдання, тому варто стабілізувати психоемоційний стан;
  • різка відмова від куріння пробуджує апетит та змушує заїдати відсутність нікотину в організмі;
  • прийом медикаментів. До прикладу, стероїдні препарати, які пригнічують запальні інфільтрати навпаки стимулюють вироблення греліну, який відповідає за постійне бажання їсти. І майже всі антидепресанти мають єдину побічну дію - швидке набирання ваги.


Ми можемо допомогти Вам позбутись від зайвої ваги, не прикладаючи великих зусиль, за допомогою інноваційної апаратної методики.

Послуги, що вирішують проблему:

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser
Від 350 гривень

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser

Вакуумний тиск в поєднанні з інфрачервоним випромінюванням руйнує адипоцити (клітини жирової тканини), пришвидшує обмінні процеси, стимулює синтез еластину та колагену, що виключає можливість появи розтяжок після схуднення.