+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати судинну сіточку

Прибрати судинну сіточкуКупероз (судинна сіточка) - це хронічне захворювання шкіри. Для нього характерне регулярне почервоніння шкіри та поява своєрідної червоної “павутинки”. Хоча судинні зірочки виглядають не зовсім привабливо, реальної загрози організму вони не несуть.


Чому виникає купероз?


Як правило, головна причина виникнення цього дефекту полягає у гормональних коливаннях. Найбільше страждають вагітні та жінки в період менопаузи. Також на появу судинних зірочок має вплив прийом гормональних препаратів.


Якщо така проблема виникає на ногах, то значить у людини присутня хронічна венозна недостатність (генетично слабкі вени). 


Серед інших медичних причин - спадковість, порушення у функціонуванні сполучної тканини, ураження печінки, інших внутрішніх органів, збій у роботі ендокринної системи, травмування шкіри.


Коли звертатись до косметолога?


Зважайте, що сама по собі ця проблема не розв’яжеться. Регулярне коливання температури, порушений графік життя - і почервоніння знову тут як тут. Косметолог у Львові допоможе позбутись від цієї проблеми, проведе візуальний огляд та за необхідності призначить додаткове обстеження (УЗД, аналізи), аби з’ясувати, чи немає глибших причин виникнення куперозу.Послуги, що вирішують проблему:

Вакуумна чистка обличчя (HydraFacial)
Від 1600 гривень

Вакуумна чистка обличчя (HydraFacial)

Атравматична процедура HydraFacial дає чудовий терапевтичний ефект. Якщо механічна чистка протипоказана через необхідність попереднього розпарювання обличчя, то тут такої потреби немає.

Мезотерапія
Від 1200 гривень

Мезотерапія

Застосовують у складі комплексного лікування. Препарат Filorga NCTF допомагає прибрати прояви фотодерматозу та куперозу шляхом ін’єкційного введення. Ще один препарат, Meso-Xanthin F199, проводить детоксикацію клітин та сприяє їх відновленню.

Плазмотерапія Endoret PRGF
Від 5200 гривень

Плазмотерапія Endoret PRGF

Полягає у введенні ін’єкційним шляхом крові пацієнта, збагаченої тромбоцитами. Саме вони відповідають за ріст та відновлення тканин, а тому допомагають прибрати почервоніння та запустити регенерувальні процеси в організмі.

Лазерне видалення судин у Львові
Від 250 гривень

Лазерне видалення судин у Львові

Одна з найбільш частих звернень до лікаря-косметолога є проблема з почервонінням шкіри.