+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати целюліт

Прибрати целюліт


Целюліт — це не хвороба, а фізіологічне явище, яке сигналізує, що в організмі виникли певні порушення. Первісно цей термін застосовували для позначення захворювання сполучної тканини, а зараз целюлітом називають зміну в структурі жирової тканини.

Чому виникає целюліт?

Насправді причин чимало, але не слід плутати “апельсинову кірку” зі зайвою вагою. Це дві різні проблеми, і навіть худі дівчата страждають від цієї проблеми.


По-перше, целюліт виникає, коли каркас сполучної тканини послаблюється, а жирової тканини стає занадто багато. З віком кількість колагену та еластину зменшується, що впливає на пружність шкіри. 


По-друге, жирові клітини по-різному відкладають та розщеплюють жир. До прикладу, сідниці та стегна здатні запасати жир, коли туди поступає адреналін. А от на обличчі він розщеплюється.


Ще одна проблема - ішемія жирової тканини, яка полягає в порушенні циркуляції крові та лімфи. Тому в тканинах виникає брак кисню, що призводить до змін у будові сполучної тканини. 


І останній фактор, що впливає на появу “апельсинової кірки”, незбалансоване харчування та малорухливий спосіб життя. Надмірне споживання вуглеводів (особливо солодощів та газованих напоїв) викликає підвищення інсуліну в крові. Це може з часом призвести до появи цукрового діабету, що спричиняє целюліт. А надлишок калорій пригнічує утворення гормону адипонектину (бере участь у регуляції рівня глюкози та розщепленні жирних кислот), але провокує виділення лептину (гормону, який відповідає за регуляцію енергетичного обміну).

Послуги, що вирішують проблему:

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser
Від 350 гривень

Апаратна корекція фігури ICOONE Laser

Cпеціальний прилад з мікровакуолярними отворами чинить поперемінний вакуумний тиск на проблемну ділянку, при цьому забезпечує утворення колагену та еластину, відновлює природну циркуляцію крові та лімфи, сприяє утворенню адипонектину та відновленню енергетичного балансу в організмі.

Кріоліполіз Cristal
Від 680 гривень

Кріоліполіз Cristal

Кріоліполіз ­­– це сучасний спосіб позбутись від жирових відкладень без хірургічних втручань.

Ліфтинг та антицелюлітне моделювання тіла
Від 3800 гривень

Ліфтинг та антицелюлітне моделювання тіла

Нова маніпула 3DEEP Shaper 3D створена спеціально для опрацювання проблемних зон тіла, боротьби з в'ялою та атонічною шкірою, активації розщеплення жирових відкладень та попередження “апельсинової кірочки”.