+38 (068) 69 65 060
Меню
Прибрати целюліт

Прибрати целюліт


Целюліт - це не хвороба, а фізіологічне явище, яке сигналізує, що в організмі виникли певні порушення. Первісно цей термін застосовували для позначення захворювання сполучної тканини, а зараз целюлітом називають зміну в структурі жирової тканини.

Чому виникає целюліт?

Насправді причин чимало, але не слід плутати “апельсинову кірку” зі зайвою вагою. Це дві різні проблеми, і навіть худі дівчата страждають від цієї проблеми.


По-перше, целюліт виникає, коли каркас сполучної тканини послаблюється, а жирової тканини стає занадто багато. З віком кількість колагену та еластину зменшується, що впливає на пружність шкіри. 


По-друге, жирові клітини по-різному відкладають та розщеплюють жир. До прикладу, сідниці та стегна здатні запасати жир, коли туди поступає адреналін. А от на обличчі він розщеплюється.


Ще одна проблема - ішемія жирової тканини, яка полягає в порушенні циркуляції крові та лімфи. Тому в тканинах виникає брак кисню, що призводить до змін у будові сполучної тканини. 


І останній фактор, що впливає на появу “апельсинової кірки”, незбалансоване харчування та малорухливий спосіб життя. Надмірне споживання вуглеводів (особливо солодощів та газованих напоїв) викликає підвищення інсуліну в крові. Це може з часом призвести до появи цукрового діабету, що спричиняє целюліт. А надлишок калорій пригнічує утворення гормону адипонектину (бере участь у регуляції рівня глюкози та розщепленні жирних кислот), але провокує виділення лептину (гормону, який відповідає за регуляцію енергетичного обміну).

Послуги, що вирішують проблему:

Апаратна корекція фігури ICOONE
Від 550 гривень

Апаратна корекція фігури ICOONE

Cпеціальний прилад з мікровакуолярними отворами чинить поперемінний вакуумний тиск на проблемну ділянку, при цьому забезпечує утворення колагену та еластину, відновлює природну циркуляцію крові та лімфи, сприяє утворенню адипонектину та відновленню енергетичного балансу в організмі.